SzachMatek

Najczęstsze pytania

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kiedy ruszają zapisy na zajęcia?

Zapisy na zajęcia rozpoczynają się wraz z początkiem roku szkolnego, standardowo 1 września.

Jak zapisać dziecko na zajęcia?

Mogą Państwo zadzwonić pod numer 668 81 71 01 lub napisać maila ze zgłoszeniem na adres zapisy@szachmatek.pl. Można również skorzystać z formularza kontaktowego na stronie.

Jakie informacje należy podać przy zgłoszeniu?

Dane standardowe: imię i nazwisko dziecka, klasa, numer kontaktowy do rodzica lub opiekuna.

Bardzo cenne są dla mnie informacje odnośnie poziomu szachowego dziecka i jego doświadczenia w grze w szachy (jeśli istnieje) jak również preferowany termin zajęć.

Jak tworzone są grafiki zajęć? Na jakiej podstawie wybierane są godziny i dni dla poszczególnych grup?

Zajęcia standardowo odbywają się w godzinach świetlicowych popołudniowych, to znaczy pomiędzy 13.30, a 17.00. Szczegółowy harmonogram układam w porozumieniu z Państwem uwzględniając dostępność sal w szkołach. Zgodnie z preferencjami zainteresowanych rodziców wybierane są optymalne dni i godziny, aby jak najwięcej chętnych osób mogło skorzystać z zajęć.

Na jakiej podstawie uczniowie przydzielani są do grup?

Grupy tworzone są w taki sposób, aby uczestnicy prezentowali możliwie zbliżony poziom szachowy. Poziom ten jest określany orientacyjnie przez rodzica podczas zapisu oraz weryfikowany przeze mnie na zajęciach.

Czy zajęcia odbywają się na terenie szkoły?

Tak, każde zajęcia szkoły SzachMatek odbywają się w budynku szkolnym.

Czy istnieje możliwość, aby prowadzący odebrał dziecko na zajęcia ze świetlicy i zaprowadził z powrotem po ich zakończeniu?

Tak. Jeśli wyrażą Państwo taką potrzebę – osobiście odbieram dzieci ze świetlicy i odprowadzam je do klasy po zakończeniu zajęć.

zapisy@szachmatek.pl
+48 668 817 101